top of page
portfel cieplo.jpg

UPORZĄDKUJ FINANSE NA WIOSNĘ

Pilotażowa I edycja kursu grupowego - ZA FREE!

Kurs jest stworzony dla kobiet, które czują że z powodu bałaganu w finansach uciekają nie tylko pieniądze, ale również możliwości. Dedykowany zarówno kobietom, które zauważyły to po raz pierwszy jak i tym, dla których jest to już kolejne podejście;)

JAK WYGLĄDAJĄ TWOJE FINANSE?

Sprawdź, czy ten darmowy pilotażowy kurs jest dla Ciebie?

Twój finansowy krajobraz wygląda mniej więcej tak:

JEŚLI TERAZ

 • Czujesz pomieszanie w temacie finansów i nie wiesz gdzie rozchodzą się Twoje pieniądze

 • Początek miesiąca/czas tuż po wypłacie rodzi stres związany z kolejkowaniem różnych zobowiązań finansowych i żonglowanie terminami płatności

 • Z kolei koniec miesiąca czasem przynosi niepokój związany z zadłużaniem się na karcie kredytowej lub dyskomfort związany z pożyczaniem od bliskich

 • Kiedy chcesz sobie kupić coś dla siebie, sprawić przyjemność typu “nice to have” to pojawiąją się wątpliwości, czy aby na pewno mnie na to stać. W końcu zamiast wyjścia do kina z przyjaciółką wybierasz netflixa, a zamiast wyjścia na masaż zwykłą ciepłą kąpiel.

 • Marzy Ci się również inwestowanie w siebie, ale finalnie z tego rezygnujesz i poprzestajesz na konsumowaniu głównie darmowych treści. Kilka kursów rozwojowych czeka w kolejce “na później, może kiedyś”

 • Trochę się wstydzisz, że odkładanie na ważne cele kompletnie Ci nie wychodzi (mimo, że teoretycznie mogłoby się udać) i masz poczucie, że mięsień oszczędzania zaniknął w Twoim organizmie (lub nigdy się nie rozwinął na tyle, byś w pełni czuła jego moc)

 • Miewasz poczucie winy, że nie ogarniasz finansów, tym bardziej, że znasz niejedną osobę, która ogarnia je naturalnie i z lekkością

 • Finalnie mówisz sobie, że “jakoś to będzie” i przymykasz oko na wszelkie finansowe iluzje, w których zdarza Ci się żyć, żeby już nie męczyć się tym tematem.

Po miesiącu wspólnej pracy i zgłębiania tematu pieniędzy w Twoim życiu możesz zacząć wprowadzać zmiany w tym krajobrazie i zacząć dostrzegać nowy widok:

TO PO KURSIE

 • Stajesz się świadoma swoich przepływów finansowych. Wiesz na co przeznaczas swoje pieniądze.

 • Podejmujesz decyzję, by na tyle uzdrowić swoje finanse, że moment wypłaty/przyjęcia przychodów przestaje mieć tak ogromne znaczenie. Wiesz, że możesz zbudować finansowy bufor, który zabezpieczy stałe wydatki na tyle, że z radością ustawisz zlecenia stałe.

 • Odzyskujesz poczucie sprawczości budując plan spłaty swoich ewentualnych zadłużeń konsumenckich (i tych u bliskich). Oddychasz z ulgą na samą myśli o takim scenariuszu.

 • Pozwalasz sobie na zakupy typu “nice to have” z lekkością, bo wiesz, że wybierając dowolny z nich miałaś ogląd całości Twoich finansowych potrzeb i postanowiłaś wybrać właśnie to, co wybrałaś.

 • Zaczynasz trenować mięsień oszczędzania i odkładania na te cele i marzenia, za które wiesz, że Twoja Przyszła Ty Ci podziękuję (bez poczucia wyrzeczenia, za to z mocą decyzyjności)

 • Czujesz dumę, że zaczęłaś ogarniać swoje finanse, za równo na poziomie wiedzy, umiejętności, nawyków jak i bycia w gronie finansowych sojuszniczek. Dzięki temu uwalniasz dodatkowy czas - tam, gdzie kiedyś był (choćby w tle) stres o pieniądze - teraz masz już spokój, bo wiesz na czym stoisz i dokąd idziesz. Nawet, jeśli jest to dopiero początek drogi.

Czuję, że to o mnie i dla mnie!

PROGRAM KURSU:

Zaprojektuj świadomą i przyjazną relację z pieniędzmi

 • Spojrzysz na swoje zachowania finansowe z nowej, nieznanej perspektywy i odkryjesz reguły, które rządzą Twoim finansowym chaosem.

 • Dowiesz się, jaki jest prawdziwy koszt „bycia Tobą” i jak zarządzać pieniędzmi, tak aby było Ciebie na siebie swobodnie i świadomie stać.

 • Dotrzesz do tego, co najważniejsze - określisz na co chcesz przeznaczać pieniądze, spójnie z Twoimi wartościami.

 • Na koniec pokażę Ci metodę i system, który na zawsze odmienił moje podejście do finansów. Poznasz podstawowe zasady porządkowania pieniędzy. Zaprezentuję Ci narzędzie, które pozwala skutecznie zarządzać pieniędzmi, przyjaźnie ogarniać chaos i zasilać finansami priorytety.

image_6483441.JPG

PROWADZENIE: ASIA PIOTROWSKA

Pani Swojego Portfela

asia somba foto.jpg

Pomagam projektować dobre doświadczenia z pieniędzmi. Pracuję na pograniczu głębokich finansowych potrzeb i przekonań oraz uziemiajacego konkretu liczb i klarownie wybieranego przeznaczenia dla swoich pieniędzy. Korzystam z narzędzi zen coachingu, alchemicznej mieszanki innych finansowych podejść oraz urzekająco praktycznej i przyjaznej aplikacji You Need a Budget.

bottom of page