top of page

UPORZĄDKUJ SWOJE FINANSE Z CZUŁĄ PRZEWODNICZKĄ

Zakochaj się w robieniu budżetu osobistego

Program 2 miesięcznej współpracy w sesjach indywidualnych.

Oferta specjalna dla uczestniczek kursu Uporządkuj swoje finanse na wiosnę

Image by Ash from Modern Afflatus

KORZYŚCI

z udziału w programie sesji indywidualnych z Panią Swojego Portfela

BUDŻET W YNAB

Stworzysz swój pierwszy* budżet w aplikacji You Need a Budget i nauczysz się z niego korzystać, bez zadyszki. Dzięki temu zyskasz konkretne narzędzie pozwalające w przyjazny sposób zarządzać pieniędzmi.

(*lub kolejny, ale wreszcie ten właściwie działający)

PRAKTYKOWANIE 4 ZASAD

Nauczysz się stosować w praktyce 4 zasady zarządzania pieniędzmi. Dzięki temu zaczniesz swobodnie kierować swoim cashflow. Staniesz się przewodniczką dla swoich pieniędzy.

SPÓJNOŚĆ

Nauczysz się szybko i spójnie ze sobą podejmować decyzje finansowe. Dzięki temu zaczniesz stawać do swojej finansowej mocy. Przestaniesz cedować ją na boki - na partnera, na zrządzenie losu, czy na zewnętrznych doradców.

KLAROWNOŚĆ

Wprowadzisz klarowność, co do przeznaczenia Twoich pieniędzy. Pieniądze zaczną faktycznie podążać za priorytetami. Dzięki temu przestaniesz mieć poczucie, że pieniądze Ci uciekają.

NAWYKI

Wykształcisz w sobie 6 nawyków skutecznego budżetowania. Dzięki temu odczarujesz wszelkie negatywne konotacje związane z budżetowaniem. Odkryjesz, że budżet(owanie) jest lepsze jako czasownik niż jako rzeczownik i wpiszesz je w swoje codzienne życie.

PEWNOŚĆ SIEBIE

Zwiększysz swoją pewność siebie w temacie finansów osobistych. Dzięki temu korzystanie z pieniędzy przestanie kojarzyć się z niejasnością, stresem, napięciem czy poczuciem winy. W zamian stanie się źródłem ugruntowania i jednocześnie lekkości w finansach.

FORMUŁA PRACY

  • Program prowadzę w formule spotkań 1:1

  • Jest 6 sesji indywidualnych w trakcie 2 miesięcy

  • Każda sesja to od 45-60 minut

  • Start programu to 11 kwietnia (po Wielkanocy)

  • Finał programu to 15 czerwca

  • Dni i godziny do ustalenia indywidualnie

  • Dodatkowo 2 godziny "office hours" do wykorzystania adekwatnie do potrzeb (np. sesja pytań i odpowiedzi, audyt budżetu, sesja zen coachingu, sesja dociekania)

unsplash-881wyb5ELAI_edited.jpg

DLA KOGO?

Sprawdź, czy ten program jest dla Ciebie:

TWOJA GOTOWOŚĆ

Czujesz w sobie wysoką gotowość, by uporządkować na dobre swoje finanse i myślisz o nich długoterminowo

BEZ TRACENIA CZASU

Nie chcesz tracić cennego czasu na testowanie różnych narzędzi, metod i podejść. Chcesz sprawdzonych, praktycznych rozwiązań.

ACCOUNTABILITY

Wiesz, że w razie naturalnego spadku motywacji obecność drugiej osoby Cię zmotywuje. Znasz siebie na tyle, by wiedzieć, że gdy ktoś z zewnątrz trzyma strukturę procesu, to po prostu działasz bardziej owocnie.  Liczysz na obecność kogoś, kto ma doświadczenie w trzymaniu ramy, a jednocześnie czule kibicuje.

INWESTYCJA Z DOBRYM ROI

Wiesz, że inwestycja w uzdrowienie swoich finansów ma wysoką stopę zwrotu i pozytywny wpływ na inne obszary Twojego życia.

CZULE I ŚWIADOMIE

Wiesz, że świadome finanse to coś więcej, niż liczby, tabelki czy nawet najlepsze narzędzia. Chcesz skutecznie rozpuszczać blokady i z uważnością, ale też asertywnością podchodzić do autosabotaży

ODPOWIEDZIALNIE

Chcesz wziąć odpowiedzialność za urzeczywistnienie wizji swoich finansów. Za swoje zachowania związane z pieniędzmi. Za kształt swojego finansowego życia.

RAMIĘ W RAMIĘ Z INTUICJĄ

Intuicja podpowiada Ci, że z moim prowadzeniem uporządkujesz swoje finanse na dobre i długie lata. 

SZACUNEK I RADOŚĆ

Chcesz podchodzić do pieniędzy jednocześnie z szacunkiem i radością. Jedno nie wyklucza dla Ciebie drugiego.

Image by Artem Beliaikin

ZARYS PROGRAMU

Krok po kroku - tematy sesji

0. PUNKT STARTU

Wglądy z kursu grupowego, doprecyzowanie wyzwania projektowego

1. BUDGET TEMPLATE

targety z kwotami oraz kategorie wydatków

2. KONTA, TRANSAKCJE, ALOKACJE $

Rodzaje kont, 3 sposoby dodawania transakcji, alokowanie pieniędzy

3. STOSOWANIE 4 ZASAD YNAB W PRAKTYCE

Nadawanie zadań każdej złotówce, uwzględnianie wydatków nieregularnych, przesuwanie pieniędzy, bycie o miesiąc do przodu

4. TYDZIEŃ WDROŻENIA

3,2,1 start - zaczynasz codzienne korzystanie z budżetu

5. DODATKOWE FUNKCJE

Reconcile oraz ew. transakcje dzielone i/lub budżet z partnerem

BONUSY

PRZEZ 3 MIESIĘCE YNAB ZA FREE

Wartość bonusu: 29,98 USD

Poza należnym wszystkim świeżo zarejestrowanym użytkownikom aplikacji YNAB darmowym miesiącem dostajesz kolejne dwa miesiące za free.

Bonus dostępny do: wtorku 28/03 23:59

MATERIAŁY Z MINIONEGO KURSU

Wartość bonusu: 444 PLN

W ramach tego bonusu dostajesz dostęp do materiałów z kursu Uporządkuj finanse na wiosnę. Będą to zarówno nagrania video jak i opisy zadań.

Bonus dostępny do: wtorku 28/03 23:59

INWESTYCJA

1818 ZŁ

Płatność jednorazowa

Płatność do 28 marca 2023

555 ZŁ

Płatność w 4 ratach

Pierwsza rata płatna do 28 marca 2023. Kolejne raty płatne do 11 dnia danego miesiąca (kwietnia, maja oraz czerwca).

FAQ

Znajdź odpowiedzi na swoje pytania

CZY MOGĘ ZAMÓWIĆ POJEDYNCZĄ SESJĘ A NIE UDZIAŁ W CAŁYM PROGRAMIE?

Nie. Pracuję tylko w ramach całego pakietu sesji, w oparciu o ustalony program. Dopiero przejście wszystkich kroków daje pożądany efekt. Jeśli natomiast taka pojedyncza sesja do dla Ciebie sposób, aby zdecydować czy ten program (i nasza współpraca) jest dla Ciebie to proponuję skorzystać z darmowych konsultacji przed zapisaniem się do programu. 

CO ZROBIĆ, GDY NIE UDAJE MI SIĘ ZAPŁACIĆ POPRZEZ PAYPAL?

Napisz do mnie maila na asia@paniswojegoportfela.pl - ustalimy inny sposób płatności.

NIE ZNAJDUJESZ ODPOWIEDZI NA SWOJE WĄTPLIWOŚCI/PYTANIA?

Kolejne pytania i odpowiedzi pojawią się wkrótce. Chcesz dodać swoje? Pisz śmiało na asia@paniswojegoportfela.pl

portfel cieplo.jpg

Potrzebowałam zrobić porządek w swoich finansach oraz moim podejściu do nich. Bardzo się cieszę, że mogłam to zrobić z Asi pomocą, wiedzą i czułą obecnością. Potrzebowałam osoby, której będę mogła zaufać i pokazać cały finansowy bałagan, szczerze powiedzieć o problemach i bez wstydu i histerii popatrzeć na siebie z boku. I to od Asi w trakcie kursu otrzymałam, a także wiele więcej. (…) Każde spotkanie było konkretne i esencjonalne, z poszanowaniem czasu. Asia mówi o pieniądzach w prosty i przejrzysty sposób, dokładnie taki w jaki ja bym chciała by mi powiedziano swego czasu czy w rodzinie, czy w szkole. Dzięki Asi miałam możliwość dać sobie szansę; uświadomić sobie, że nie jestem finansowym przegrywem; popatrzeć spokojnie na swoje finansowe przekonania, potrzeby oraz to skąd się one biorą i jak je uporządkować; a także wyciągnąć na pierwszy plan moje mocne strony (bo okazało się, że takie są!) i w oparciu o nie pracować z finansami."

Mania Zyzak

W bezpiecznej i przyjaznej atmosferze zmierzysz się z trudnym tematem, który dziś jest wyzwaniem dla większości z nas. Poznasz bliżej przyczyny Twojej obecnej sytuacji finansowej, dowiesz się jakie emocje budzą w Tobie finanse. Poznasz narzędzia, które pomogą Ci zmienić podejście do tematu i w konsekwencji zmienić swoją sytuacje finansowa. Wyznaczysz nowe cele, które nie tylko będziesz wiedziała jak zrealizować, ale będziesz miała połączenie emocjonalne - zrozumienie czemu pragniesz tej zmiany- a to jest najważniejsze jaki faktycznie chcesz coś zmienić w życiu :)

Marta Piechowicz

bottom of page