top of page
Sphere on Spiral Stairs

Osiągnij Finansowy Zen

Znasz to uczucie, gdy finanse wymykają się spod kontroli? Program Finansowy Zen to klucz do uporządkowania chaosu w portfelu i spokojnego zarządzania pieniędzmi. Zapraszam Cię w podróż, podczas której nauczysz się zarządzać finansami z lekkością, świadomością i pełną sprawczością.

Dołącz do Finansowego Zen już teraz!

finansowy zen wix.png

Dla Kogo:

01.

Jesteś zdeterminowana, aby uporządkować swoje finanse na dobre

02.

Potrzebujesz sprawdzonego systemu zarządzania pieniędzmi

03.

Próbowałaś już wielu narzędzi/metod porządkowania finansów bezskutecznie lub … unikasz tematu i nawet nie próbujesz

04.

Chcesz włączyć dbanie o finanse do swoich codziennych nawyków (z lekkością)

05.

Jesteś gotowa stworzyć swój budżet w aplikacji YNAB korzystając z mojego wsparcia na każdym kroku i wspólnie wyklikać porządek w finansach

Czy to o Tobie?

"Zarabiam a i tak gonię króliczka - jest koniec miesiąca i ciągle mam coś jeszcze do zapłacenia."

Czy to o Tobie?

"Wydaję więcej niż zarabiam. Potrzebuję ogarnąć ten chaos!”

Czy to o Tobie?

“Pieniądze? W ogóle nimi nie zarządzam. Zarabiam coraz więcej, inwestuję, ale miesięcznych wydatków nie kontroluję."

Zapraszam Ciebie

do Programu Finansowy Zen

Znam dobrze to miejsce, w którym temat pieniędzy wywołuje stres, napięcie i całą paletę trudnych emocji. Wiem też, że możesz z tego miejsca wyruszyć ku spokojnym i uporządkowanym finansom. Wiem, że możesz nauczyć się zarządzać pieniędzmi, które masz i będziesz miała. Wierzę, że z moim wsparciem przejdziesz tę drogę: od osoby, która unika tematu pieniędzy i ich "nie ogarnia hajsów" do kobiety, która staje się Panią Swojego Portfela

Zobacz jakie korzyści możesz osiągnąć, dołączając do programu Finansowy Zen:

01.

Nauczysz się stosować w praktyce 4 zasady zarządzania pieniędzmi. Dzięki temu zaczniesz swobodnie kierować swoim cashflow. Staniesz się przewodniczką dla swoich pieniędzy.

02.

Nauczysz się szybko i spójnie ze sobą podejmować decyzje finansowe. Dzięki temu zaczniesz stawać do swojej finansowej mocy. Przestaniesz cedować ją na boki - na partnera, na zrządzenie losu, czy na zewnętrznych doradców.

03.

Wprowadzisz klarowność, co do przeznaczenia Twoich pieniędzy. Pieniądze zaczną faktycznie podążać za priorytetami. Dzięki temu przestaniesz mieć poczucie, że pieniądze Ci uciekają.

04.

Wykształcisz w sobie 6 nawyków skutecznego budżetowania. Dzięki temu odczarujesz wszelkie negatywne konotacje związane z prowadzeniem budżetu. Z biegiem czasu będziesz zarządzać pieniędzmi z lekkością i na autopilocie.

05.

Zwiększysz swoją pewność siebie w temacie finansów osobistych. Dzięki temu korzystanie z pieniędzy przestanie kojarzyć się z niejasnością, stresem, napięciem czy poczuciem winy. W zamian stanie się źródłem ugruntowania i jednocześnie lekkości w finansach.

Sphere on Spiral Stairs
Opinie moich Klientek:

“Po latach wiszenia na partnerze, który ogarniał domowy budżet zapragnęłam nie tylko samodzielności w tym obszarze ale i narzędzia nieco seksowniejszego niż Excel… I wtedy Wszechświat przysłał Asię – czułą przewodniczkę, która cierpliwie i skutecznie, z lekkością ale i precyzją – jak przystało na finansowego ninja – pomogła mi okiełznać Chaos i urodzić z niego mój Nowy Finansowy Porządek w królestwie YNAB.

Wysyłam Tobie Asiu ogrom wdzięczności za odzyskaną sprawczość, a co za tym idzie wolność decydowania o sobie, moich celach, priorytetach i realizowanych wartościach. Bo o tym tak naprawdę jest ten program.”

Magdalena Nowogórska-Chrzan

Sphere on Spiral Stairs

Praca z Tobą zawołała mnie w takim dobrym momencie. Chciałam usystematyzować to, co myślałam, że wiem już o finansach, ale brakowało mi narzędzia. Kluczowe więc było to, że powiedziałaś, że jest jakieś narzędzie i byłam bardzo ciekawa, co to za narzędzie. 

Teraz czuję radość z pieniędzy, które do mnie przychodzą.


Czasem mówiłam moim koleżankom wprost: “Dziewczyny, ja nie mam z kim po prostu pogadać o hajsie” a one odpowiadały: “O Jezu, no ja też tak to czuję”. A teraz ten temat rozmów nie jest z niedostatku i w duch “nie mam na rachunki” tylko po prostu zaczyna być kreatywnie, zaczyna być inspirująco. I nie mówimy o problemach, tylko o tym, co te pieniądze w ogóle mogą dla nas zrobić. I to jest taka fajna, głęboko transformująca zmiana.

Teresa Spitulska

Sphere on Spiral Stairs

Jeszcze dwa miesiące temu nie uwierzyłabym, że będę budżetować czując przyjemne ciepło w piersi i dreszczyk ekscytacji. 

 

Podejść miałam kilka. Kończyły się na szufladach, kieszeniach i portfelu pełnym paragonów i sporadycznych zrywach zapisywania wydatków i przychodów. 

 

Dopiero praca 1 na 1 z Asią pozwoliła mi wyrobić mięsień systematyczności w ogarnianiu moich finansów. Klepię siebie po ramieniu widząc, że każde euro ma swoje przypisane zadanie. Budżetowanie z YNAB pozwala mi precyzyjnie zdiagnozować i rozminowywać moje kompulsywne zachowania. 

 

Ja, przekonana o własnej analogowości, scrolluję w wolnych chwilach moją budżetową aplikację! Cuda się zdarzają! 

 

Asia jako przewodniczka podarowała mi swoją głęboką obecność obejmującą wszystko. Konkret oraz całą paletę emocji i prawd wyłaniających się pomiędzy liczbami. Stworzyła absolutnie bezpieczną przestrzeń, w której i strach i opór potulnieją. Na kolejne pole minowe wspólnego ogarniania finansów z partnerem na pewno zabiorę ją ze sobą!

Kamila Chrobok

01

1. Miesiąc programu - Fundamenty

 1. Pogłębione badanie potrzeb & i Twój punkt startu

 2. Wartość Twojego majątku netto

 3. Analiza Twoich wydatków

 4. Na co pragniesz przeznaczać pieniądze? -  eksploracja wg praktyki inquiry z zen coachingu

02

2. Miesiąc programu - AHA Moment

 1. Zasady skutecznego zarządzania pieniędzmi

 2. Budżet w YNAB - jakie kategorie warto mieć?

 3. Budżet w YNAB - jak zautomatyzować planowanie wydatków?

 4. Konta, transakcjie i alokowanie pieniędzy

03

3. Miesiąc programu - umocnienie nawyków

 1. Twój pierwszy tydzień skutecznego zarządzania pieniędzmi w YNAB z moim codziennym wsparciem

 2. Lessons learned z nowej praktyki finansowej

 3. Szlifowanie Twoich nowych 6 nawyków finansowych

 4. Podsumowanie programu: Co jeszcze jest możliwe, dzięki Twoim nowym umiejętnościom? 

Formuła programu

Bonusy:

BONUS 1

3 MIESIĄCE YNAB

3 Miesiące dostępu do aplikacji YNAB (You Need a Budget) za free

hz1.png
BONUS 3

PLAYLISTY $$$

2 autorskie playlisty (na netflix & spotify) z dodatkową porcją inspiracji do przeniesienia Twoich finansów na next level

DALL·E 2023-12-13 18.30.45 - A childlike watercolor painting of a more mature female money
BONUS 2

NAWYKI FINANSOWE

2x 7 dni codziennego wsparcia w budowaniu mikronawyków finansowych

DALL·E 2023-12-13 18.51.59 - A childlike watercolor painting of a female money goddess, po
BONUS 4

DEMO NARZĘDZI

Nagrania z tutorialem technicznym wspierającym Ciebie w korzystaniu z budźetu YNAB

DALL·E 2023-12-13 18.52.09 - A childlike watercolor painting of a confident-looking female
Jak pracujemy:

BEZ TRACENIA CZASU

Nie chcesz tracić cennego czasu na testowanie różnych narzędzi, metod i podejść. Chcesz sprawdzonych, praktycznych rozwiązań.

WSPÓLNE ZOBOWIĄZANIE

Wiesz, że w razie naturalnego spadku motywacji obecność drugiej osoby Cię zmotywuje. Znasz siebie na tyle, by wiedzieć, że gdy ktoś z zewnątrz trzyma strukturę procesu, to po prostu działasz bardziej owocnie. 

RAMIĘ W RAMIĘ Z INTUICJĄ

Intuicja podpowiada Ci, że z moim prowadzeniem uporządkujesz swoje finanse na dobre i długie lata.

ODPOWIEDZIALNIE

Chcesz wziąć odpowiedzialność za urzeczywistnienie wizji swoich finansów. Za swoje zachowania związane z pieniędzmi. Za kształt swojego finansowego życia.

CZULE I ŚWIADOMIE

Wiesz, że świadome finanse to coś więcej, niż liczby, tabelki czy nawet najlepsze narzędzia. Chcesz skutecznie rozpuszczać blokady i z uważnością, ale też asertywnością podchodzić do autosabotaży

SZACUNEK I RADOŚĆ

Chcesz podchodzić do pieniędzy jednocześnie z szacunkiem i radością. Jedno nie wyklucza dla Ciebie drugiego.

3000 zł

Płatność jednorazowa

Udział w programie Finansowy Zen - pakiet sesji indywidualnych z Panią Swojego Portfela

3000 finZen.png
555 raty finZen.png

555 zł

Płatność w 6 ratach (6 x 555 zł)

Udział w programie Finansowy Zen - pakiet sesji indywidualnych z Panią Swojego Portfela

FAQ

1 / Jakie są alternatywy dla udziału w programie 1:1 z Panią Swojego Portfela?

💤 Po pierwsze - alternatywą jest Nic. Możesz po prostu nic nie zmieniać. Świat się nie zawali; przecież każdy z nas jakoś ma tę sytuację z pieniędzmi rozwiązaną. Brak systemu też jest swego rodzaju systemem - ja np. często nazywałam go Flow. Dziś wiem, że Flow i System spotykają się u mnie na czułej herbatce (cytując Darię Dhal). Ale u Ciebie one mogą chodzić swoimi osobnymi drogami. To też jest okej! 💪 Po drugie - możesz wejść w YNAB samodzielnie. Tu też będę Ci kibicować. Nawet podrzucę Ci swój link afiliacyjny. Wiem, że dla niektórych to dobra droga. W różnych kontestach życia wybieramy samodzielność, a w innych opcję ze wsparciem. Sprawdź, co działa dla Ciebie najlepiej: najłatwiej i najskuteczniej. 🤝 Po trzecie - możesz podziałać z innym coachem finansowym. Gdy zaczynałam wspierać kobiety w projektowaniu porządku w finansach wydawało mi się, że nie ma na polskim rynku wielu osób, działających w tym charakterze 😂😂😂. Dziś wiem, że jest nas dostatek tutaj; a jeszcze cały ocean utalentowanych osób za jednym czy drugim realnym Oceanem. Także - wybierać, a przebierać. Ja zapraszam Ciebie do siebie :) 👥 Po czwarte - możesz zamiast pracy 1:1 wybrać kurs grupowy, bądź udział w zorientowanej na finanse społeczności. Takich rozwiązań też jest multum i sama będę w przyszłości również szła w kierunku oferowania równolegle kursów grupowych. Wiem po sobie, że czasem lepsza jest skupiona uwaga w sesjach indywidualnych, a niekiedy power, jaki płynie z działania w grupie likeminded kobiet. A zatem - i ten aspekt zastawiam do Twojej eksploracji i decyzji.

2 / Ile konkretnie mogę zyskać, gdy zacznę zarządzać pieniędzmi w YNAB?

🤑 To bardzo indywidualne i mocno zależy od Twojej konfiguracji przychodów i wydatków. Zbiorcze dane zbierane przez twórców aplikacji YNAB mówią o tym, że uśredniając w pierwszych dwóch miesiącach korzystania z YNAB użytkownicy oszczędzają około 600 dolarów, a po roku jest to już 6000 dolarów. Gdy zadaję moim klientkom pytanie o to, ile pieniędzy rozchodzi się na nie wiadomo co, to padają kwoty od 2500 zł do 5000 zł miesięcznie! Jest więc to gra warta świeczki.

3 / A co jeśli nie mam tak dużych zarobków? Czy nie lepiej, abym skupiła się na pomnażaniu przychodów i dywersyfikowaniu ich źródeł?

📈 To mega dobre pytanie! Mogę Ci powiedzieć dwie rzeczy (i trzecią malutką). 🌱 Po pierwsze faktycznie umiejętność zarabiania to kluczowa umiejętność finansowa. I ten mięsień zdecydowanie należy ćwiczyć, bo ma ogromne przełożenie. Z pewnością sama to wiesz, ale czasem realizacja bywa trudna, right? Been there, done that ;) Pamiętaj wszakże, że wiele, naprawdę wiele osób obserwuje takie zjawisko - gdy ich przychody się zwiększają, po prostu więcej wydają. Ta mityczna wygrana w lotka, a nawet zwykła-niezwykła podwyżka potrafi nie rozwiązać problemu znikających pieniędzy. 📉 Po drugie wiem, że YNAB działa również przy stosunkowo małych przychodach. Efekt, który wtedy daje to przede wszystkim - uświadomienie co się dzieje z naszymi pieniędzmi, jaki jest dystans pomiędzy potrzebami a możliwościami, a przede wszystkim - sprawczość. To czego YNAB (dobrze wdrożony) uczy najbardziej to świadomość i sprawczość w finansach. A to jest sztos i miejsce, z którego nie ma odwrotu! 🙌 Po trzecie (małe - Wielkie) YNAB sprawia, że lądujemy w rzeczywistości. I jak tam wylądujemy, w konkretnych liczbach obrazujących stan obecny i stan wymarzony - to dostajemy ogromnego kopa do działania! Do szukania tych dodatkowych źródeł przychodu, do zmiany pracy, do pójścia po podwyżkę, do podniesienia cen. I wtedy wracamy do punktu pierwszego (patrz: zwiększenie zarobków). Tyle że mając już YNAB we krwi, gdy zwiększysz przychody, to będziesz już tak umiała nimi zarządzić, że obejdzie się bez wycieków, a pieniądze popłyną tam, gdzie jest to naprawdę karmiące dla Ciebie (a to może być zarówno oszczędzanie na emeryturę jak i przeprowadzka do Portugalii - Ty tu rządzisz, Ty tu jesteś Królową). Aż sama jestem w szoku jak mi się to tutaj udało ująć w słowa ;)

Kim jestem:

Asia Piotrowska cahlo pink.jpg

Nazywam się Asia Piotrowska

i jestem Panią Swojego Portfela

Pomagam projektować dobre doświadczenia z pieniędzmi. Pracuję na pograniczu głębokich finansowych potrzeb i przekonań oraz uziemiającego konkretu liczb i klarownie wybieranego przeznaczenia dla swoich pieniędzy. Korzystam z narzędzi zen coachingu, alchemicznej mieszanki innych finansowych podejść oraz urzekająco praktycznej i przyjaznej aplikacji YNAB.
bottom of page