top of page
Sphere on Spiral Stairs

TRENING: HAJSY & ZEN

Poczuj spokój
na myśl o pieniądzach.

Połącz mindset i liczby. Zrób pierwszy krok i zapisz się na bezpłatny trening o hajsach. Pokażę Ci, jak przejść od stresu do spokoju w finansach osobistych. Dowiesz się, gdzie uciekają Twoje pieniądze i jak je zatrzymać (oraz przekierować na to, co naprawdę ważne).

Zapisz się na Trening: Hajsy & Zen [nowa data wkrótce]

Podaj swojego maila (ten, do którego często zaglądasz) i swoje imię w ulubionej formie (żebym wiedziała, jak się do Ciebie zwracać:) Ja jestem Asia :)

DLA KOGO jest ten trening?
DLA CIEBIE, jeśli:

01.

Twoje pieniądze mają tendencję do rozpływania się Nie-Wiadomo-Gdzie

02.

Pod koniec miesiąca na koncie są pustki i pozostaje Ci albo podbierać z oszczędności długoterminowych albo wchodzić w debet albo mocno ograniczyć wydatki (albo wszystko na raz;)

03.

Tracisz płynność finansową bez względu na poziom zarobków

04.

Kiedy chcesz kupić coś dla swojej przyjemności lub rozwoju długo to rozkminiasz i albo odpuszczasz z żalem albo kupujesz z poczuciem winy i niepewnością czy Twój budżet się zepnie

05.

Trochę się wstydzisz, że odkładanie na ważne cele kompletnie Ci nie wychodzi (mimo, że teoretycznie mogłoby się udać) i masz poczucie, że mięsień oszczędzania zaniknął w Twoim organizmie (lub nigdy się nie rozwinął na tyle, byś w pełni czuła jego moc)

06.

Finalnie mówisz sobie, że “jakoś to będzie” i przymykasz oko na to, że budżet nie do końca się spina, a Ty nadal nie wiesz na czym stoisz, jeśli chodzi o hajsy.

07.

Wydaje ci się, że inni ogarniają finanse naturalnie i z lekkością, a ty się miotasz i nie wiesz co z tobą nie tak?

Pasmo górskie

Jeśli rozpoznajesz siebie w którymkolwiek z powyższych zdań, to:

TRENING HAJSY & ZEN 

jest dla Ciebie!

Jak by to było GDYBYŚ:

01.

Świadomie decydowała, na co przeznaczasz swoje pieniądze i cieszyła się, że właśnie tam płyną

02.

Przestała stresować się końcem miesiąca (czy czasem tuż przed wypłatą/otrzymaniem przychodów), bo masz co najmniej miesiąc buforu.

03.

Potrafiła dostosować wydatki do poziomu swoich przychodów.

04.

Kupowała to, co spełnia Twoje głębokie potrzeby (a nie tylko te podstawowe) bez poczucia winy, wstydu czy lęku, a w poczuciu, że świadomie to wybierasz

05.

Znalazła radość, sens i swadę w oszczędzaniu na ważne dla Ciebie kategorie wydatków, bez poczucia, że zamieniasz się w ascetyczną mniszkę

06.

Potrafiła wyczuć, gdy sama sobie coś ściemniasz w finansach osobistych i z czułością przekierować tory na finansową sprawczość.

07.

Odnalazła w sobie finansową guru, która na co dzień wspiera w podejmowaniu finansowych decyzji i toruję drogę dla nabywania i pielęgnowania umiejętności związanych z zarządzaniem pieniędzmi.

Program spotkania:

Trening ma charakter praktyczny. Nie będzie to wykład przeładowany wiedzą czy finansowym żargonem. To, co mamy do zrobienia jest proste, ale niekoniecznie łatwe. Moją intencją jest pomóc zrobić Tobie pierwsze kroki na drodze do finansowej sprawczości. 

Zielona roślina

1

FUNDAMENTY

Poznasz 4 podstawowe zasady budżetowania, które łączą lekkość z konkretem.

 

Dowiesz się o fundamentach zarządzania pieniędzmi, czyli o tym, czego o finansach powinni uczyć w szkole (ale zazwyczaj nie uczą).

2

GDZIE UCIEKAJĄ PIENIĄDZE?

Powiem Ci, bo wiem, gdzie uciekają Twoje pieniądze. Jest duża szansa, że wcale nie wydajesz ich na głupoty, tylko na to co ważne.

 

Dowiesz się, jak bardziej świadomie i w zgodzie ze sobą zaplanować wydatki.

3

JAK OGARNĄĆ CHAOS WYDATKÓW?

Jak to by było mieć gotowe fundusze na rodzinne święta czy wymarzone warsztaty wyjazdowe na dobrych kilka miesięcy przed?

 

Wybierzesz jedną (lub więcej) kategorii wydatków, na którą zaczniesz odkładać z lekkością.

Webinar ma formę treningu. Najlepiej go wykorzystasz rezerwując ten czas dla siebie i pracując na kompie. Ale no worries - jeśli jedyną opcją jest słuchanie na telefonie i powrót do szczegółów na spokojnie w nagraniu - to też będziesz mieć taką możliwość. I też weźmiesz z tego coś transformującego dla siebie.

KORZYŚCI:

✅ Aktywnie uczestnicząc w treningu obliczysz Prawdziwy Koszt Bycia Tobą (a więc wydatki stałe, nieregularne oraz te wymarzone). Dzięki temu skończysz z poruszaniem się w finansowej mgle i chaosie; a zyskasz klarowność i ugruntowanie.

✅ Ocenisz na ile Twoje przychody pokrywają Twoje potrzeby. Dzięki temu określisz swój finansowy cel. Zdecydujesz ile przeznaczasz na bieżące wydatki, ile na oszczędności krótko i długoterminowe czy oszczędzanie. Sprawdzisz, czy potrzebujesz zwiększać swoje zarobki, czy wystarczy po prostu zapanować nad wydatkami i świadomie przeznaczać pieniądze na to, co naprawdę robi robotę!

✅ Dowiesz się jaka metoda codziennego zarządzania pieniędzmi pozwala dbać o swoje finanse, a jednocześnie nie jest zbyt sztywna czy obciążająca. Dzięki temu w Twoim życiu będzie nadal miejsce na spontan, a jednocześnie na dojrzałe finansowe decyzje.

✅ Dostaniesz wskazówki do dalszej pracy własnej lub ze mną. Dzięki temu zdecydujesz czy wolisz działać na rzecz swojego finansowego dobrostanu w pojedynkę czy ze wsparciem doświadczonej budget plannerki.

"Jeśli budzisz się w nocy, bądź zastanawiasz się czy stać Cię na ten krem, albo potrzebujesz wakacji i nie wiesz czy możesz. Pożyczasz, z mozołem spłacasz debet to podczas pracy z Asia zrozumiesz: skąd te emocje, przyjrzysz się im i poznasz idące za nimi mechanizmy zachowań. Zrozumiesz i nauczysz się z nimi rozmawiać, ropoznawać sabotażystę i dekonstruktywnego krytyka. Role się odwrócą: pieniądze przestają być zbyt krótka smyczą, która Cię szarpie. To ty decydujesz na co, jak i ile wydajesz, bo w spokoju panujesz nad sytuacją. Wiesz - masz wiedzę ile masz, wiesz na co wydajesz, zorientowałas się, na co chcesz wydawać, a na co np. potrzebujesz zaoszczędzić. A to wszystko w oddechu, spokoju, blisko siebie. Bez wyrzeczeń, złości i autoagresji. Błogość finansowa nadeszła."

Barbara Domaradzka

Zarządzania pieniędzmi zapewnie nie nauczyłaś się w praktyce ani w szkole, ani w rodzinie (bo tego tam zazwyczaj nie uczą). Zarabiałaś raz lepiej, raz gorzej. Wydawałaś na czuja, tak naprawdę nie mając pewności na co Ciebie stać. Z drugiej strony usłyszałaś, że trzeba prowadzić budżet, miałaś tego excela, ale to też nie przyniosło odmiany.

Skakałaś więc pomiędzy skrajnościami: albo wolałaś nie wnikać w swoją sytuację finansową albo przeciwnie - przeglądałaś każdy paragon na wszystkie strony (ale tak naprawdę nie wiedziałaś co z tym zrobić). A prowadzenie spisu wydatków w excelu jako sztuka dla sztuki bywało jednocześnie ciężkie i nużące 😴. Nie dziwota, że zarzuciłaś uzupełnianie budżetu po 1 miesiącu wstępnej zajawki.

Chcę Ci pokazać inny sposób ogarniania hajsów

Pokażę Ci jak zarządzać pieniędzmi z lekkością i poczuciem, że to Ty tutaj rozdajesz karty. Bez nudy i ciężaru, bez uporczywych myśli w głowie: “Po co ja to tak w ogóle robię”. Ze zrozumieniem jak wygląda cały proces i poszczególne kroki na ścieżce do spokojnych finansów osobistych.

rośliny
Asia Piotrowska cahlo pink.jpg

Asia Piotrowska
PANI SWOJEGO PORTFELA

Nazywam się Asia Piotrowska i jestem coachką finansową & budget plannerką. Pomagam projektować dobre doświadczenia z pieniędzmi. Pracuję na pograniczu głębokich finansowych potrzeb i przekonań oraz uziemiającego konkretu liczb i klarownie wybieranego przeznaczenia dla swoich pieniędzy. Korzystam z narzędzi zen coachingu, alchemicznej mieszanki innych finansowych podejść oraz urzekająco praktycznej i przyjaznej aplikacji YNAB. Jestem Panią Swojego Portfela i pragnę, byś Ty też się nią stała.

Masz czasem za mało pieniędzy na koniec miesiącia?

A przecież zarabiasz nie najgorzej!

Policzmy, jak możemy uporządkować Twoje finanse.

Żebyś miała spokój i ogarnięte hajsy. 

Zapisz się na Trening: Hajsy & Zen

Podaj swojego maila (ten, do którego często zaglądasz) i swoje imię w ulubionej formie (żebym wiedziała, jak się do Ciebie zwracać:)

bottom of page