top of page
Meditation-Circle-in-Field

Finansowy
Krąg Kobiet

Czy chcesz zadbać o swoje finanse w kręgu wspierających kobiet? Nawet jeśli wydaje Ci się, że przed Tobą daleka (lub wyboista) droga do poukładania relacji z pieniędzmi i cieszenia się nimi na co dzień? 

Zapraszam kobiety, dla których pieniądze to ważny temat na Finansowy Krąg Kobiet.

Jeśli:

Sprawdź, czy choćby w jednym z tych punktów odnajdujesz siebie:

01

pomimo lat na ścieżce duchowej nadal nie masz uporządkowanych finansów,

03

Podzieliłaś się swoją finansową rozkminą (np. na fejsbukowej grupie lub wśród bliskich) i pozostałaś nieusłyszana (pomimo wysypu pomocnych komentarzy i lawiny dobrych rad)

02

Bycie od lat “w rozwoju” opowiedziało Ci bardzo wiele o Obfitości i duchowych porządkach w energii i materii, ale nadal widzisz chaos na koncie,

04

Tęsknisz za znalezieniem wewnętrznego przewodnictwa również w temacie kasy.

Image by Brooke Cagle

Co będziemy robić?

Jak wypełnimy wspólny czas?

Dzielenie się

We wspierającym kręgu będziesz mogła podzielić się tym co się dzieje w Twoich finansach, co Ciebie w nich porusza, a co się marzy

Słuchanie

Będziesz mogła wysłuchać historii innych kobiet, w tematach związanych z pieniędzmi i być może odnaleźć w nich siebie - siebie obecną, siebie sprzed lat, a może siebie wymarzoną

Bycie

Będziesz mogła doświadczyć, ile wartości wniesie samo bycie głęboko wysłuchaną (bez rad, komentarzy, krytyki, wykładów) i dawanie innym kobietom pełnej akceptacji obecności

Namacalne korzyści:

Zapraszam Ciebie do:

  • Przestrzeni, w której wyrobisz nawyk dbania o swoje pieniądze (poprzez regularne poświęcanie czasu i energii temu tematowi)

  • Miejsca, w którym posłuchasz (bez doradzania i porównywania), jak inne kobiety mają się z pieniędzmi - i zainspirujesz się do kreatywnego Kopiuj&Wklej lub szukania własnych dróg

  • Grupy kobiet, wśród który nauczysz się mówić o pieniądzach bez wstydu, lęku czy złości (a co najmniej - świadoma swoich emocji)

  • Wspólnoty, w której możesz przetestować swoje rozmowy ze światem o pieniądzach (może opowiesz nam jak chcesz zakomunikować swoim klientom podniesienie cen lub jakimi słowami chcesz poprosić szefową o podwyżkę lub jak zagadać z mężem o nowym kształcie budżetu domowego)

  • udziału w kręgu, który może być dla Ciebie miękkim startem do uporządkowaniu tematu pieniędzy i ugruntowania się w temacie finansów osobistych.  Bez rezygnacji z rozwijania skrzydeł i wysoko mierzących marzeń/planów!

  • Przyjrzenia się swoim decyzjom finansowym (od wspólnoty majątkowej po wydawanie morza kasy na rozwój, od wyceny swoich usług po kupienie 16 sztuk kolczyków sutaszowych, od każdego “za mało”, przez wszelkie “za dużo” aż po “w punkt”)

Informacje organizacyjne:

Jeśli chcesz zacząć dbać o swoje finanse w Finansowym Kręgu Kobiet to zapraszam do zapisów tutaj:
Hand Made Macrame

222 zł

środa, grupa poranna 10:00

4 spotkania: 17, 24/04 i 08, 22/05

222 zł

środa, grupa wieczorna 18:00

4 spotkania: 17, 24/04 i 08, 22/05

Weaving Macrame
rośliny
Asia Piotrowska cahlo pink.jpg

Asia Piotrowska
PANI SWOJEGO PORTFELA

Nazywam się Asia Piotrowska i jestem coachką finansową & budget plannerką. Pomagam projektować dobre doświadczenia z pieniędzmi. Pracuję na pograniczu głębokich finansowych potrzeb i przekonań oraz uziemiającego konkretu liczb i klarownie wybieranego przeznaczenia dla swoich pieniędzy. Korzystam z narzędzi zen coachingu, alchemicznej mieszanki innych finansowych podejść oraz urzekająco praktycznej i przyjaznej aplikacji YNAB. Jestem Panią Swojego Portfela i pragnę, byś Ty też się nią stała.

bottom of page